شیراز - بلوار مطهری - کوی دنا - بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی دنا - صندوق پستی : 967-71955                                                                        تلفن : 36490411-071 / فکس : 36490433-071

بیمارستان تخصصی وفوق تخصصی دنا

درباره ما

بیمارستان فوق تخصصی دنا (وابسته به گروه پزشکی تعاونی 59) در سال 1377 با مساحت 23000 متر مربع و 200 تخت مصوب با تخصص‌های مختلف با هدف ارائه خدمات درمانی به شهروندان شیراز و استانهای همجوار شروع به فعالیت کرد و به سرعت در شیراز ، جنوب ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس به عنوان یک مرکز درمانی قابل اعتماد شناخته شد. بیمارستان دنا به منظور ارائه خدمات با کیفیت به بیماران و همراهان و جلب رضایتمندی آنها موفق به دریافت گواهینامه ISO9001:2015 ، و در ارزشیابی‌های سالیانه در اعتبار بخشی نیز درجه یک مثبت شناخته شد. فعالیت های بیمارستان در زمینه جراحی (عمومی، زنان و زایمان و نازایی، یورولوژی، ارتوپدی، نوروسرجری، جراحی قلب و عروق، گوش و حلق و بینی (E.N.T)، چشم، جراحی پلاستیک و جراحی کودکان و داخلی می‌باشد. اعمال جراحی کم تهاجمی پیشرفته Advanced minimally invasive نیز نقش بارزی را در عملکرد بیمارستان ایفاء می‌نماید. حضور اساتید فرهیخته و وجود دستگاه‌های مجهز و پیشرفته در اتاق‌های عمل – واحد تصویربرداری و آزمایشگاه و وجود بخش‌های مراقبت‌های ویژه ICU, CCU, NICU, CICU, SICU از امتیازات دیگر این بیمارستان است. بخش‌های درمانی بستری بیمارستان دنا شامل پنج بخش جراحی و پنج بخش مراقبت‌های ویژه، بخش داخلی، دیالیز و اطفال می‌باشد. سایر واحدهای بیمارستان شامل آزمایشگاه پاتوبیولوژی، واحد تصویربرداری با دستگاه پیشرفته MRI ، داروخانه ، درمان نازایی (IVF)و بخش آنژیوگرافی و درمانگاه می‌باشد. امید که این مرکز درمانی بتواند همچنان خدمات پیشرفته خود را به هموطنان عزیز و سایر بیمارانی که از خارج از کشور مراجعه می‌نمایند ارائه نماید.

پیام مدیر عامل

تلاش ما همواره براین اصل استوار بوده که خدمتی نو و ارزنده به بیماران و مراجعه کنندگان بیمارستان دنا ارائه نمائیم. نیک میدانیم در جهان امروز که تغییرات لحظه ای صورت می پذیرد، داشتن ایده های نو نیازمند ذهن های روشن و آگاه است. این اعتقاد ما را نیازمند کمک همکاران داخل سازمان و مساعدت و همیاری کلیه عزیزان و دوستان نموده تا با توکل و عنایت به حضرت حق، دستیابی به اهداف و چشم اندازهای پیش رو امکان پذیر گردد. امیدواریم تلاش و عملکرد ما نقش مؤثری درجهت رفاه بیماران وتأمین نیازهای درمانی شما خوبان گردد. لذا نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما ، ما را در ارائه خدمات بهتر رهنمون خواهد ساخت. مطمئناً نتایج تلاش همکاران و دستاوردهای بیمارستان دنا همیشه درمحیط بیرون از بیمارستان ارزیابی و مشاهده می شود. از این رو با آغوش باز نظرات و پیشنهادات شما را در جهت ارائه خدمات بهتر پذیرا هستیم. شفای عاجل و تندرستی کلیه بیماران را از خداوند متعال مسئلت داریم.

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار

اعضا هيات مديره گروه پزشکي دنا

اعضا هيات مديره گروه پزشکي دنا:

دکتر سید مرتضی ابطحی- رئیس هیأت مدیره
دکتر ابراهیم شادمان -مدیر عامل و عضو هیأت مدیره
دکتر شیوا غلام نژاد - عضو هیأت مدیره
دکتر یوسف یوسفی - عضو هیأت مدیره
دکتر مسعود لهسایی - عضو هیأت مدیره
دکتر ایرج عبدالله پور - عضو هیأت مدیرهدکتر فریدون مجتهد جابری - بازرس
دکتر اکبر رجایی - بازرس
دکتر فرزانه نجات اللهی - بازرس

 

خدمات آنلاین بیمارستان دنا

آخرین اخبار

بیمه های طرف قرارداد