شیراز - بلوار مطهری - کوی دنا - بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی دنا - صندوق پستی : 967-71955                                                                        تلفن : 36490411-071 / فکس : 36490433-071

Persian Persian

کسب رتبه درجه یک اعتباربخشی در ارزیابی بیمارستانی

کسب رتبه درجه یک اعتباربخشی در ارزیابی بیمارستانی

کسب رتبه درجه یک اعتباربخشی در ارزیابی بیمارستانی

کسب رتبه درجه یک اعتباربخشی در ارزیابی بیمارستانی

کسب رتبه درجه یک اعتباربخشی در ارزیابی بیمارستانی

کسب رتبه درجه یک اعتباربخشی در ارزیابی بیمارستانی

بیمارستان تخصصی وفوق تخصصی دنا

 

درباره ما

بیمارستان فوق تخصصی دنا (وابسته به گروه پزشکی تعاونی 59) در سال 1377 با مساحت 23000 متر مربع و 200 تخت مصوب با تخصص‌های مختلف با هدف ارائه خدمات درمانی به شهروندان شیراز و استانهای همجوار شروع به فعالیت کرد و به سرعت در شیراز ، جنوب ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس به عنوان یک مرکز درمانی قابل اعتماد شناخته شد. بیمارستان دنا به منظور ارائه خدمات با کیفیت به بیماران و همراهان و جلب رضایتمندی آنها موفق به دریافت گواهینامه ISO9001:2015 ، و در ارزشیابی‌های سالیانه در اعتبار بخشی نیز درجه یک مثبت شناخته شد. فعالیت های بیمارستان در زمینه جراحی (عمومی، زنان و زایمان و نازایی، یورولوژی، ارتوپدی، نوروسرجری، جراحی قلب و عروق، گوش و حلق و بینی (E.N.T)، چشم، جراحی پلاستیک و جراحی کودکان و داخلی می‌باشد. اعمال جراحی کم تهاجمی پیشرفته Advanced minimally invasive نیز نقش بارزی را در عملکرد بیمارستان ایفاء می‌نماید. حضور اساتید فرهیخته و وجود دستگاه‌های مجهز و پیشرفته در اتاق‌های عمل – واحد تصویربرداری و آزمایشگاه و وجود بخش‌های مراقبت‌های ویژه ICU, CCU, NICU, CICU, SICU از امتیازات دیگر این بیمارستان است. بخش‌های درمانی بستری بیمارستان دنا شامل پنج بخش جراحی و پنج بخش مراقبت‌های ویژه، بخش داخلی، دیالیز و اطفال می‌باشد. سایر واحدهای بیمارستان شامل آزمایشگاه پاتوبیولوژی، واحد تصویربرداری با دستگاه پیشرفته MRI ، داروخانه ، درمان نازایی (IVF)و بخش آنژیوگرافی و درمانگاه می‌باشد. امید که این مرکز درمانی بتواند همچنان خدمات پیشرفته خود را به هموطنان عزیز و سایر بیمارانی که از خارج از کشور مراجعه می‌نمایند ارائه نماید.

پیام مدیر عامل

تلاش ما همواره براین اصل استوار بوده که خدمتی نو و ارزنده به بیماران و مراجعه کنندگان بیمارستان دنا ارائه نمائیم. نیک میدانیم در جهان امروز که تغییرات لحظه ای صورت می پذیرد، داشتن ایده های نو نیازمند ذهن های روشن و آگاه است. این اعتقاد ما را نیازمند کمک همکاران داخل سازمان و مساعدت و همیاری کلیه عزیزان و دوستان نموده تا با توکل و عنایت به حضرت حق، دستیابی به اهداف و چشم اندازهای پیش رو امکان پذیر گردد. امیدواریم تلاش و عملکرد ما نقش مؤثری درجهت رفاه بیماران وتأمین نیازهای درمانی شما خوبان گردد. لذا نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما ، ما را در ارائه خدمات بهتر رهنمون خواهد ساخت. مطمئناً نتایج تلاش همکاران و دستاوردهای بیمارستان دنا همیشه درمحیط بیرون از بیمارستان ارزیابی و مشاهده می شود. از این رو با آغوش باز نظرات و پیشنهادات شما را در جهت ارائه خدمات بهتر پذیرا هستیم. شفای عاجل و تندرستی کلیه بیماران را از خداوند متعال مسئلت داریم.

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار

اعضا هيات مديره گروه پزشکي دنا

اعضا هيات مديره گروه پزشکي دنا:

دکتر محمود ارسلانی زاده - رئیس هیأت مدیره
دکتر ابراهیم شادمان -مدیر عامل و عضو هیأت مدیره
دکتر سهراب عاطفی - عضو هیأت مدیره
دکتر یوسف یوسفی - عضو هیأت مدیره
دکتر مسعود لهسایی - عضو هیأت مدیره
دکتر سید مرتضی ابطحی - عضو هیأت مدیره
دکتر شیوا غلام نژاد - عضو هیأت مدیره
دکتر ایرج عبداله پور - عضو هیأت مدیره
دکتر سید محمد حسن زاده شیرازی- عضو هیأت مدیره
دکتر رحیم مصباحی - عضو هیأت مدیره
دکتر عباس عطار زاده - عضو هیأت مدیره
دکتر ثریا سمندی - بازرس
دکتر اعجاز احمد - بازرس
دکتر اکبر رجایی رامشه - بازرس
دکتر عباس بنانی - بازرس

مدیران ارشد بیمارستان دنا

1- جناب آقای دکتر ابراهیم شادمان - مدیر عامل بیمارستان
2- جناب آقای عباداله نامجو مقدم - مدیر داخلی بیمارستان
3- جناب آقای جعفر مقربی - مدیر امور مالی
4- سرکار خانم محبوبه حاتم - مدیر خدمات پرستاری و مامایی (مترون)

خدمات آنلاین بیمارستان دنا

آخرین اخبار

بیمه های طرف قرارداد