شیراز - بلوار مطهری - کوی دنا - بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی دنا - صندوق پستی : 967-71955                                                                        تلفن : 36490411-071 / فکس : 36490433-071

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی دنا

بیمارستان فوق تخصصی دنا (وابسته به گروه پزشکی تعاونی 59) در سال 1377 با مساحت 23000 متر مربع و 200 تخت مصوب با تخصص‌های مختلف با هدف ارائه خدمات درمانی به شهروندان شیراز و استانهای همجوار شروع به فعالیت کرد و به سرعت در شیراز ، جنوب ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس به عنوان یک مرکز درمانی قابل اعتماد شناخته شد. بیمارستان دنا به منظور ارائه خدمات با کیفیت به بیماران و همراهان و جلب رضایتمندی آنها موفق به دریافت گواهینامه ISO9001:2015 ، و در ارزشیابی‌های سالیانه در اعتبار بخشی نیز درجه یک مثبت شناخته شد. فعالیت های بیمارستان در زمینه جراحی (عمومی، زنان و زایمان و نازایی، یورولوژی، ارتوپدی، نوروسرجری، جراحی قلب و عروق، گوش و حلق و بینی (E.N.T) ، چشم، جراحی پلاستیک و جراحی کودکان و داخلی می‌باشد. اعمال جراحی کم تهاجمی پیشرفته Advanced minimally invasive نیز نقش بارزی را در عملکرد بیمارستان ایفاء می‌نماید. حضور اساتید فرهیخته و وجود دستگاه‌های مجهز و پیشرفته در اتاق‌های عمل – واحد تصویربرداری و آزمایشگاه و وجود بخش‌های مراقبت‌های ویژه ICU, CCU, NICU, CICU, SICU از امتیازات دیگر این بیمارستان است. بخش‌های درمانی بستری بیمارستان دنا شامل پنج بخش جراحی و پنج بخش مراقبت‌های ویژه، بخش داخلی، دیالیز و اطفال می‌باشد. سایر واحدهای بیمارستان شامل آزمایشگاه پاتوبیولوژی، واحد تصویربرداری با دستگاه پیشرفته MRI ، داروخانه ، درمان نازایی (IVF)و بخش آنژیوگرافی و درمانگاه می‌باشد. امید که این مرکز درمانی بتواند همچنان خدمات پیشرفته خود را به هموطنان عزیز و سایر بیمارانی که از خارج از کشور مراجعه می‌نمایند ارائه نماید.

 

 

آخرین اخبار

م 21

افتتاح هلی پد بیمارستان دنا

افتتاح هلی پد بیمارستان دنا افتخاری دیگر برای بیمارستان دنا اولین باند هلی کوپتر در ارتفاع در جنوب کشور بر فراز ساختمان بیمارستان دنا افتتاح گردید. این مراسم در روز یکشنبه 14/11/97 مقارن با دهه پرشکوه فجر انقلاب اسلامی با حضور جمعی از مسئولین استانی، و مدیران بیمارستان های شهر شیراز برگزار گردید. این مراسم با قرائت آیاتی از کلام الله مجید و سرود ملی آغاز گردید. در ادامه مراسم استاد دکتر شادمان مدیر عامل محترم بیمارستان دنا ضمن خوشامدگویی به مهمانان در خصوص باند هلی پد اطلاعاتی را در اختیار حضار قرار داد. سپس آقای مهندس نصوری، مدیر بازنشسته هواپیمایی و مشاور بیمارستان دنا در خصوص راه اندازی باند هلی پد گزارشی از روند احداث باند و فراز و نشیب های این پروژه ارائه دادند. در پایان مراسم افتتاح باند هلی پد به دست جناب استاد دکتر شاهچراغی و مانور هوایی هلی کوپتر اورژانس هوایی بر فراز ساختمان بیمارستان دنا اجرا گردید.

بیمه های طرف قرارداد