شیراز - بلوار مطهری - کوی دنا - بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی دنا - صندوق پستی : 967-71955                                                                        تلفن : 36490411-071 / فکس : 36490433-071

 

ش 16

 

معرفی بخش های درمانی بیمارستان دنا

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی دنا با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات و پزشکان مجرب ، بخش های ویژه، بخش دیالیز، بخش کت لب،بخش زایمان، بخش های جراحی زنان و مردان، بخش های آی سی یو قلب و جراحی و نوزادان،بخش تصویربرداری و اورژانس و درمانگاه و خدمات پاراکلینیک در خدمت بیماران و مراجعه کنندگان میباشد

بخش اطفال

بخش اطفال با گروهی از متخصصین اطفال مجرب در زمینه‌های مختلف داخلی و جراحی و نیز پرستاران مجرب، خدمات جامعی را در درمان و مراقبت از کودکان بیمار انجام می‌دهند. این بخش در طبقه همکف ساختمان جدید بیمارستان قرار دارند. در این قسمت محوطه بازی مناسب برای کودکان بستری در بخش اطفال احداث شده است.

ادامه مطلب
 

ICU نوزادان

این بخش ها شامل تخت نوزاد و آنکوباتور و فتوتراپی جهت مراقبت از نوزادان بدو تولد و کودکان طراحی شده است .

ادامه مطلب
 

بخش داخلی و همودیالیز

این بخش در طبقه همکف ساختمان قدیم بیمارستان است و با داشتن دستگاه های مدرن کلیه امور مربوط به دیالیز بیماران را انجام می دهد

ادامه مطلب
 

بخش کت لب-آنژیوگرافی-آنژیوپلاستی

با پیشرفته ترین دستگاه آنژیوگرافی با پزشکان مجرب و مراقبت های پس از آنژیوگرافی در طبقه همکف بیمارستان قرار گرفته است.

ادامه مطلب
 

تصویربرداری

شامل امکانات مدرن تصویربرداری دیجیتال، سی تی اسکن، سونوگرافی، ماموگرافی دیجیتال، سنجش تراکم استخوان و MRI است و آماده ارائه خدمات در طول 24 ساعت به بیماران بستری و سرپایی و اورژانس است. این بخش در طبقه زیرزمین ساختمان قدیم بیمارستان قرار دارد.

ادامه مطلب
 

ICU جراحی قلب

شامل تخت با مانیتور و دستگاههای تنفسی پیشرفته جهت مراقبت دائم از بیماران بزرگسال و اطفال وبه ویژه بعد از عملهای جراحی قلب است. این بخش با کادر ورزیده پرستاری و پزشکی یکی از بهترین بخش ها در نوع خود بوده که در طبقه چهارم ساختمان جدید واقع شده است.

ادامه مطلب
 

اورژانس

بخش اورژانس بصورت 24 ساعته آماده پذیرش بیماران جراحی عمومی، ارتوپدی، اورولوژی، چشم، جراحی قلب، جراحی اطفال، زنان و زایمان، جراحی فک و صورت و گوش و حلق و بینی،اطفال و همچنین دارای قسمت هایی نظیر اتاق های تحت نظر خانم ها، تحت نظر آقایان، اتاق عمل سرپایی، تزریقات و پانسمان، اتاق معاینه و امکانات احیاء قلبی و ریوی، نوار قلب می باشد.

 

اتاق عمل

بیمارستان با 10 اتاق عمل فعال در رشته های فوق تخصصی و تخصصی اعم از جراحی قلب باز ، جراحی عمومی ، جراحی مغزواعصاب ، ارولوژی، زنان وزایمان ، پلاستیک ، ارتوپدی ، اعمال جراحی لاپاراسکوپی ، جراحی اطفال، جراحی فک وصورت ، جراحی چشم و گوش وحلق وبینی همچنین دستگاه بسیار پیشرفته فیکو امکان اعمال جراحی برای انواع آب مروارید چشم نیز فراهم کرده است.

 

زایمان

این بخش در طبقه اول ساختمان جدید بیمارستان قرار دارد. این بخش دارای اتاق های مخصوص معاینه – درد- زایمان فیزیولوژیک و بخش بستری می باشد. .

 

جراحی زنان و مردان

مجهز به امکانات لازم جهت مراقبت از بیماران جراحی شده می باشند. این بخش ها در طبقه دوم ساختمان جدید بیمارستان قرار دارند.

 

درمانگاه

مجتمع درمانگاه ها (مطب پزشکان) بیمارستان دنا در طبقه دوم ساختمان قدیم قرار دارد. در درمانگاه بیمارستان دنا تخصص های مختلف شامل : اطفال و نوزادان، داخلی قلب،زنان و زایمان، داخلی گوش و حلق و بینی، ارتوپدی، مغز و اعصاب ارائه می شود.

 

ICU جراحی - مراقبت های ویژه

این بخش همراه با تجهیزات پیشرفته و پرسنل آموزش دیده، مطلوبترین شرایط را برای مراقبت از بیماران بعد از جراحی های عمومی دارا می باشد. این بخش در طبقه چهارم ساختمان جدید بیمارستان قرار دارد..